جستجو

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات جنس 24

ورود کاربران به وبسایت جنس 24 هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط جنس 24 به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های جنس 24 منطبق با قوانین جمهوری اسالمی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. محصولات ارایه شده در وب سایت جنس 24 تمام مجوز های لازمه را کسب کرده اند.

قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.

تمامی محصولات ایجاد شده در جنس 24 به دقت توسط مدیریت سیستم نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف، دسترسی کاربر به سیستم مسدود میگردد

مسئولیتهای مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده تولید کننده محصول می باشد.

فاکتور کالاهایی که در سایت عرضه میشود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال میشود. سفارشاتی که طی ساعات اداری به ثبت برسند حداکثر 48 ساعت زمان خواهند برد تا به دست مشتریان ساکن تهران برسند و برای مشتریان سایر شهرستان ها بین 3 تا 7 روز زمان خواهند برد.

در شرایط خاص مثل فروش شگفت انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد جنس 24 است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.


پرداخت امن

پشتیبانی از پرداخت های زیاد

پشتیبانی ویژه به صورت 24/7

تحویل رایگان در سراسر ایران

تضمین بهترین قیمت

امکان خرید با گوشی موبایل
Filters
Sort
display